Aktualności z rynku

Apartamenty Marymocnka II

8 listopada 2019

WAN S.A.
Babka Tower, I piętro
al. Jana Pawła II 80 lok. 10
00-175 Warszawa

+48 22 435 11 11
www.wan.com.pl
www.apartamentymarymoncka.pl

WAN S.A., to warszawska spółka deweloperska, działająca prężnie już od 23 lat w branży nieruchomości, koncentrująca się na czterech segmentach: mieszkaniowym, biurowo-usługowym, magazynowym oraz rekreacyjnym.

Szczególną uwagą w naszej działalności poświęcamy inwestycjom mieszkaniowym, które z powodzeniem zrealizowaliśmy w Warszawie (Apartamenty Marymoncka I etap, Apartamenty Stary Żoliborz, Rezydencja przy Skoczni), w Krakowie (Apartamenty Wielicka etap I, II) oraz Łodzi (Osiedle na Zdrowiu). Nasze inwestycje wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, oryginalnym  projektem, a także zastosowanie najnowszych technologii.

Wśród naszych nowych realizowanych projektów mamy zaszczyt zaprezentować Apartamenty Marymocnka II, które położone są w  sąsiedztwie Metra Słodowiec.  Teren inwestycji położony jest w doskonale skomunikowanym punkcie Warszawy, jednocześnie otoczony jest przyrodą – w okolicy Park Stawy Kellera, Park Kaskada i Las Bielański.

Apartamenty Marymoncka II to kameralny a zarazem nowoczesny budynek mieszczący 48 apartamentów, a także 2 lokale usługowe. Dostęp do przestrzeni mieszkalnej zapewniają dwie cichobieżne windy obsługującą również poziom garażu podziemnego. Bryła budynku utrzymana jest w klimacie modernizmu, a powierzchnie apartamentów wahają się od 28 do nawet 172 mkw.

 


Drukuj Powrót