Aktualności z rynku

ROZTOCKA to piąta inwestycja firmy TYNKBUD1

7 marca 2018

TYNKBUD 1

Przedsiębiorstwo „TYNKBUD-1” sp. z o.o. obecnie realizuje inwestycje na Pradze Południe:

ROZTOCKA to piąta inwestycja firmy TYNKBUD1 usytuowana na Pradze Południe. Ten niewielki, zawierający zaledwie dwadzieścia mieszkań projekt wyróżnia prostota i nowoczesność. Budynek posiada garaż podziemny, w którym dla wygody mieszkańców zlokalizowane są również komórki lokatorskie. Na każdej kondygnacji znajdują się cztery mieszkania. W ofercie znajdują się mieszkania zarówno z wydzieloną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym.

Inwestycja jest szczególnie polecana młodym, dynamicznym osobom oraz rozwojowym rodzinom. Układ mieszkań i komunikacja sprawiają, że jest to również atrakcyjna oferta dla inwestorów, szukających mieszkań pod wynajem. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne ogródki,  zaś te na wyższych kondygnacjach balkony lub przeszklone loggie.

Dla bezpieczeństwa funduszy klientów TYNKBUD1 stworzył rachunek powierniczy, chroniący finanse klientów do czasu oddania mieszkania do użytkowania. Wysokość oraz terminy spełniania świadczeń pieniężnych przez klientów są uwzględnione w szczegółowym harmonogramie płatności, ściśle powiązanym z harmonogramem realizacji kolejnych etapów inwestycji.


Drukuj Powrót