Aktualności z rynku

Z PGE Narodowego na wybrzeże Costa Blanca i Costa Cálida

29 października 2019

Inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii z każdym rokiem staje się coraz korzystniejsze. Na PGE Narodowym, na finałowej w tym roku edycji Targów Mieszkaniowych (16 i 17 listopada, Warszawa) można będzie zainwestować w hiszpańskie nieruchomości dzięki RO-Spain Real Estate, firmie od 14 lat świadczącej profesjonalne usługi na rynku nieruchomości w Hiszpanii.

RO-Spain Real Estate dysponuje nieruchomościami z rynku pierwotnego jak i wtórnego na wybrzeżu Costa Blanca i Costa Cálida, specjalizuje się w budowie, rozwoju i sprzedaży.

W ubiegłym roku hiszpański rynek nieruchomości zanotował najwyższy wzrost wartości nieruchomości od dekady na poziomie 4,47%. W sezonie można wygenerować niezwykle wysokie dochody z wynajmu wakacyjnego (3-4 razy wyższe niż poza sezonem). Rentowność zainwestowanego kapitału własnego to aż 9,82%.

Inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii nie tylko zapewnia dochód, ale także apartament, w którym można spędzać długie tygodnie ciesząc się piękną pogodą niezależnie od pory roku.

 

 


Drukuj Powrót