Aktualności

Co nowego na warszawskiej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE?

7 listopada 2017

VIS À VIS WOLA przy al. Prymasa Tysiąclecia 83, PHN Development

 

W Warszawie co miesiąc oddawanych jest do użytkowania ponad tysiąc nowych mieszkań. W pierwszym półroczu tego roku zbudowano w stolicy blisko 6,3 tys. mieszkań przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, i jednocześnie rozpoczęto budowę prawie 10 tys. nowych. Rośnie średni metraż nowych mieszkań, stołeczne mieszkanie ma obecnie 65,3 mkw. i jest przeciętnie o 5,8 mkw. większe niż przed rokiem.

Niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert wpływają korzystnie na popyt. Ale… ceny mieszkań rosną i w Warszawie są już o 3,5% wyższe niż przed rokiem. Nadal jednak popyt przewyższa podaż. Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, lecz jest teraz nieco mniej mieszkań tańszych, które poprzednio wprowadzano z myślą o nabywcach pragnących skorzystać z dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Firma Budowlana DZ-77 przedstawi nowo oddaną do użytkowania inwestycję na bliskiej Białołęce: Osiedle Oaza w standardzie deweloperskim premium. Odwiedzającym targi DZ-77 oferuje gratis indywidualny projekt aranżacji wnętrza mieszkania w 3D. Wygodne mieszkania w Osiedlu Oaza o powierzchni 60-81 mkw. są dostępne w programie MdM. Wawel Development przygotował na targi specjalną ofertę zakupu mieszkań 2 i 3 -pokojowych w inwestycjach Tomcia Palucha w Ursusie oraz przy ulicy Owsianej na Pradze Południe. Nadto po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa inwestycja planowana w Wawrze, której budowę Wawel Development rozpocznie wiosną 2018 roku. Natomiast spółka MDM zaprezentuje osiedle Leśny Kwiat VI, zlokalizowane w otulinie Lasu Kabackiego z bezczynszowymi mieszkaniami w cenie od 319 125 zł. Leśny Kwiat VI to osiem zespołów budynków, na które składają się cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe. Mieszkania spełniają wszystkie założenia domów jednorodzinnych, posiadają indywidualne wejścia, garaże w bryle budynku oraz ogrody lub tarasy. Walencja Development poleca nowoczesne Osiedle Walencja urządzone w hiszpańskim stylu, przestronne, słoneczne mieszkania otoczone zielenią. Aktualnie w ofercie Walencji znajdują się mieszkania z możliwością natychmiastowego odbioru. Na targach będzie można kupić mieszkania w najnowszej inwestycji mieszkaniowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, w zespole mieszkaniowym Vis a vis Wola przy al. Prymasa Tysiąclecia 83. Osiedle będzie realizowane w dwóch etapach, pierwszy to dwa budynki mieszkalne o wysokości do 9 kondygnacji z 213 mieszkaniami o powierzchniach od 31 do 93 mkw. Lokale handlowo-usługowe zajmą 1 tys. mkw. powierzchni. Radius Projekt zaoferuje Park Leśny Rembertów - nowoczesne osiedle w Rembertowie, w którym dostępne są mieszkania o średnim metrażu 40 mkw. i dużym wyborze konfiguracji.

 

 


Drukuj Wróć do aktualności