Aktualności

Żyj nowocześnie i postaw na wygodę – nowa inwestycja na Mokotowie

8 sierpnia 2017

Europejskie Centrum Inwestycyjne rozpoczyna trzeci etap inwestycji MODUO pod nazwą Moduo Apartments. Do sprzedaży trafi 297 mieszkań liczących od 1 do 5 pokoi. Inwestycja powstanie na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki 6, w otoczeniu kompleksów biurowych i osiedli mieszkaniowych o nowoczesnej architekturze.

Funkcjonalnie i wygodnie

W inwestycji Moduo Apartments lokale zostały zaprojektowane w zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze mieszkania będą miały powierzchnię 27m2, największe ponad 120m2. Dzięki temu będzie to inwestycja odpowiednia zarówno dla singli, jak i dla rodzin wielodzietnych. Niezależnie od metrażu, lokale są zaprojektowane w funkcjonalny sposób, by umożliwić lokatorom dowolną aranżację zgodną z ich preferencjami i potrzebami. W zdecydowanej większości mieszkań znajdują się także balkony oraz tarasy o powierzchni sięgającej nawet 33m2.

Dla wygody mieszkańców dostępne będą komórki lokatorskie, schowki, stojaki na rowery oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Na parterze powstaną ciche lokale handlowe i usługowe. Garaż podziemny będzie miał dwa poziomy i zapewni 353 miejsca postojowe. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, a dla dorosłych plac miejski oraz strefę rekreacyjną z małą architekturą. Bezpieczeństwa na osiedlu strzec będzie całodobowa ochrona.

 

Osiedle, które inspiruje

Projektanci, przy budowie inwestycji, wykorzystają nowoczesne technologie. Mieszkańcy będą mogli korzystać z takich udogodnień jak np.: wideofony, cichobieżne windy, oświetlenie LED, czujniki ruchu pozwalające na oszczędność energii, ekologiczne materiały budowlane, a także rozwiązania zapewniające wysoki komfort termiczny i akustyczny budynków oraz retencjonowanie wody opadowej w nawierzchni terenów zielonych. – Moduo Apartments będzie idealnym miejscem do zamieszkania, przyjaznym zarówno ludziom, jak i środowisku. Chcemy, by osiedle odpowiadało współczesnym, światowym trendom wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie.

Architektura Moduo Apartments będzie nawiązywać do okolicznej zabudowy mieszkalnej i łączyć się z nią w spójną, harmonijną całość. Bryły budynków będą nowoczesne, by współgrały z bielą pokrywających elewację tynków o zróżnicowanej fakturze. Dekoracyjne płyty w kolorze jasnego drewna i stalowo-szare balustrady balkonów mają dodatkowo podkreślać elegancki charakter inwestycji.

 

Biuro Sprzedaży Mieszkań

tel.: 22 624 49 49

ul. Cybernetyki 4A

sprzedaz@moduoapartments.pl

www.moduoapartments.pl


Drukuj Wróć do aktualności