Informacje ogólne

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny. Program wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Murator EXPO, czołowy organizator targów mieszkaniowych od lat śledzi na największych warszawskich Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zmieniające się preferencje i wymagania klientów. W czasie 59. edycji Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 1 i 2 kwietnia na PGE Narodowym przeprowadzono wśród odwiedzających Targi ankietę metodą wywiadów bezpośrednich. Respondentów pytano o: spontaniczną znajomość marki firm deweloperskich, czynniki brane pod uwagę przy zakupie mieszkania, preferencje stanu wykończenia, a także planowany czas zakupu mieszkania.

Wśród badanych przeważały kobiety (59%), ponad 48% badanych stanowiły osoby w wieku 20-35 lat, a co trzeci uczestnik targów (34,5%) był w wieku 36-50 lat. 48% wszystkich badanych planuje zakupić mieszkanie jeszcze w tym roku, 39% respondentów decyzję o zakupie własnego M podejmie w przeciągu najbliższych dwóch lat.


Drukuj