Informacje ogólne

Miniony, 2017 rok był rekordowy na rynku mieszkaniowym i pod względem liczby mieszkań oddanych do użytku, sprzedaży nowych, jak również wydanych pozwoleń na budowę. Cieszy to wielce, tym bardziej że 40% respondentów Instytut Badań Pollster* deklaruje, iż informacji o nieruchomościach szuka na Targach Mieszkaniowych.

Na targach oferta mieszkań jest pokaźna i różnorodna, można znaleźć ciekawe propozycje – prezentowane są nowe inwestycje, w których można bez ograniczeń wybrać optymalnie zaprojektowane i najlepiej położone mieszkanie i takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż teraz w okazyjnej cenie. Poza dotychczas dostępnymi lokalizacjami wiele jest ofert premierowych. Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszy Centrum Rynku Wtórnego. Blisko 20 agencji nieruchomości ze Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawia na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne.

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i należyte możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE gwarantują dostęp do aktualnej i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M.

***Badanie przeprowadzono w styczniu 2018 r., na próbie pełnoletnich mieszkańców trzech miast/regionów Polski: Warszawy, Poznania i Trójmiasta. Dobrana do badania próba jest reprezentatywna pod względem struktury płci i wieku mieszkańców danego miasta/regionu. Badanie zrealizowano metodą CAWI (badanie z wykorzystaniem ankiety udostępnianej na stronie internetowej).


Drukuj