Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w premierowej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 7 i 8 kwietnia 2018 roku w hali ARENA POZNAŃ. Liczymy, że wszyscy uczestnicy - deweloperzy, agencje nieruchomości i doradcy kredytowi spędzili owocnie czas na targach, a poszukujący nieruchomości znaleźli właściwe mieszkanie czy dom.

Składamy podziękowania wszystkim Wystawcom, Patronom Honorowym i Medialnym oraz Organizacjom i Stowarzyszeniom za wsparcie tej pierwszej, jakże ważnej edycji Targów. Nie zapominamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu merytorycznym tej edycji, i których zaangażowanie potwierdza rangę i użyteczność wydarzenia.

Pierwszą edycję Targów odwiedziło ponad 1,5 tys. osób. Wśród zwiedzających przeważały młode rodziny z dziećmi. Równie licznie na Targi przybyły osoby poszukujące informacji o budowie domów. Wiele osób podejmowało decyzję zakupową, korzystając z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez Wystawców specjalnie na tę edycję Targów. Swoją ofertę przedstawili deweloperzy (m.in. PozInwest, Skwer Czarnieckiego, Tecta Development, Koninko) oraz firmy specjalizujące się w budowie domów (m.in. Abakon, Wolf House, Domikon). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (m.in. Credits, Doradza.pl, Murator Finanse). Licznie reprezentowane były agencje pośrednictwa nieruchomości (m.in. Express House Nieruchomości, Future Home Production, Kallas Nieruchomości, Anna Elmis Potocka Expert Nieruchomości, Koneser Nieruchomości Juliusz Wilczyński, Nova Form, Pietras Nieruchomości, Ptak Nieruchomości Pośrednictwo i Zarządzanie).

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny, goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków i finansów. Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których poruszano problematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania.
W sobotę, w publicznej debacie omówiono kwestie wynajmu mieszkań jako inwestycji w przyszłość. Natomiast WSPON zaproponował zainteresowanym wykład pod hasłem: jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym i jak zabezpieczyć własne interesy, czyli prawidłowa umowa najmu okazjonalnego.

Już teraz zachęcamy do zaplanowania udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO w Poznaniu.

Sprzedaż stoisk:
Marcin Sielowski
tel.: 668 544 533
e-mail: msielowski@muratorexpo.pl

 


Drukuj