Informacje ogólne

 

Szanowni Państwo, zapraszamy wiosną 2018 roku do hali ARENA przy ulicy Wyspiańskiego 33 na premierową wielkopolską edycję Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Targi odbędą się w dniach 7-8 kwietnia.

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO Nowy DOM Nowe MIESZKANIE znane są z kompleksowej oferty wystawców, doskonałej promocji oraz programu poradniczego o wyjątkowych walorach edukacyjnych, skierowanego do zwiedzających. Powołując Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Poznaniu stawiamy sobie za cel – z jednej strony – stworzenie idealnej na lokalnym rynku okazji dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków czy firm usługowych do prezentacji oferty zainteresowanym klientom, z drugiej zaś strony – wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w bezpiecznym pokonaniu drogi do własnego „M”.

Naszym wyróżnikiem jest program merytoryczny, tak jak i innym naszym imprezom Targom Nowy DOM Nowe MIESZKANIE towarzyszyć będzie bogaty program prelekcji i wykładów. Goście poszukujący fachowej rady: jak bezpiecznie i tanio kupić mieszkanie wezmą udział w otwartych spotkaniach, prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Udział w wykładach, prelekcjach i debatach jest bezpłatny. Najmłodszym gościom oferujemy fachową opiekę i profesjonalnie wyposażony kącik zabaw.

Chcemy, by wzorem pozostałych edycji poznańskim Targom Nowy DOM Nowe MIESZKANIE patronackiej opieki oraz merytorycznego wsparcia udzieliły władze resortowe i samorządowe oraz uznane na rynku organizacje i stowarzyszenia branżowe.

Targi Mieszkaniowe Poznań 2018 odbędą się w kompleksie Hali ARENA przy ul. Wyspiańskiego 33. Doskonale znana w Poznaniu hala to centrum wystawiennicze, sportowe, kulturalne i rekreacyjne służące mieszkańcom Poznania i całego regionu.

Murator EXPO od wielu lat aktywnie współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. Cztery razy w roku, pod patronatem najwyższych urzędów państwowych organizuje w Warszawie największe i najstarsze w Polsce Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum. Dwanaście lat działalności na tym polu to: ponad sześćdziesiąt edycji w Warszawie, sześć edycji we Wrocławiu oraz osiem edycji w trójmieście. Rocznie bierze w nich udział: ponad 500 wystawców oraz blisko 80 tys. zwiedzających.

Murator EXPO jest częścią Grupy ZPR Media, najbardziej multimedialnej grupy w Polsce. W skład grupy obok Murator EXPO wchodzą:

  • cztery telewizje - FOKUS TV, Polo, ESKA TV i VOX Music TV
  • pięć stacji radiowych – Radio ESKA, Radio VOX FM,  Radio WAWA, Eska ROCK i Radio Plus;
  • dziennik – „Super Express”
  • miesięczniki – „Murator”, „Architektura-murator”, „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „M jak mama”, „Zdrowie”, „Podróże” i „Żagle”
  • serwisy internetowe – se.pl, eska.pl, eskaGO.pl, muratordom.pl, urządzamy.pl, muratorplus.pl, poradnikzdrowie.pl

Grupa prowadzi także działalność koncertową, organizując festiwale, eventy plenerowe i cykle koncertów, m.in. ESKA Music Awards, WAWA Live, Letnia Scena Eski, czy Polo Hit Festiwal

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Poznań w dniach 7 i 8 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej ARENA przy ulicy Wyspiańskiego 33 w Poznaniu.

Sprzedaż stoisk:
Marcin Sielowski
tel.: 668 544 533
e-mail: msielowski@muratorexpo.pl

 


Drukuj