Informacje ogólne

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

19 i 20 października, AmberExpo

W dniach 19 i 20 października w Amberexpo odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To ostatnia w tym sezonie szansa, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów i doradców kredytowych, a także przebrnąć bezpiecznie przez cały proces pozyskania nieruchomości: od wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, odbiór mieszkania i wykończenia go zgodnie z potrzebami i gustem.

Targom Mieszkaniowym Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, towarzyszyć będzie publiczna debata pod hasłem: Mieszkać w Gdańsku, z udziałem: prof. dr hab. inż. arch. Piotra Lorensa z Towarzystwa Urbanistów Polskich, Kierownika Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej; dr Anny Golędzinowskiej z Rady Miasta Gdańska oraz dr Moniki Arczyńskiej z firmy A2P2. Spotkanie rozpocznie się 19 października (sobota), o godzinie 15.00, w sali konferencyjnej B zlokalizowanej w hali głównej gdańskiej AmberExpo.

 

WSTĘP WOLNY

Na targach oferta mieszkań będzie pokaźna i różnorodna, deweloperzy zaprezentują mieszkania we wszystkich dzielnicach jak i na przedmieściach Gdańska, Sopotu i Gdyni, oddane do użytkowania zarówno w 2019 roku, jak i w tych lokalizacjach, w których budowa rozpoczyna się w I półroczu przyszłego roku. Nowych inwestycji należy spodziewać się w stoiskach: Budner Inwestycje (nr 10) – zaprezentowana zostanie Star Tower powstająca w sercu Letnicy; PB Domesta (nr 6) przedstawi na Targach Osiedle Traffic - inwestycję charakteryzującą się nowoczesną architekturą i przemyślanym układem mieszkań, a 3CityInwest zaznajomi zainteresowanych z kameralną inwestycją Complement zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Gdyni – Mały Kack.

Natomiast z ofertą gminnych mieszkań do zamiany oraz lokali użytkowych będących własnością Gminy Miasta Gdańska przeznaczonych na wynajem dla przedsiębiorców, będzie można zapoznać się w stoisku Gdańskich Nieruchomości (nr 5). Zaś w stoisku Urzędu Miasta Gdyni – investgdynia.pl (nr 36) odwiedzający Targi znajdą wszelkie informacje dotyczące oferty inwestycyjnej Gdyni – miasta, w którym marzenia się spełniają.

Październikowe, gdańskie Targi Mieszkaniowe Murator EXPO zaoferują kompletny przegląd trójmiejskiej oferty domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także możliwość uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. W imprezie udział weźmie blisko 70 wystawców, m.in.: Ad Home, Activa, Deweloper, Alfa Park, Budner Inwestycje, City House, Dekpol, PB Domesta, PB Górski, Robyg, Siódme Niebo czy Willbud.

Skorzystaj nieodpłatnie z wiedzy ekspertów
Obok części wystawienniczej bardzo ciekawie zapowiada się bezpłatny program wydarzeń towarzyszących targom. Bogatą ofertę mieszkaniową z Trójmiasta uzupełnią targowe stanowiska firm oferujących usługi z dziedziny architektury wnętrz i finansowania inwestycji mieszkaniowych, wszyscy eksperci, w swoich targowych stoiskach udzielać będą indywidualnych, darmowych konsultacji.

Goście Targów Mieszkaniowych mogą bezpłatnie korzystać z prywatnych konsultacji jak również spotkań i warsztatów w salach wykładowych. Szczególnie interesująco zapowiada się cykl wykładów poświęconych finansowaniu zakupu mieszkania odbywających się pod egidą Murator FINANSE, Phinance SA oraz INTUUM Ponadto w stoiskach pośredników finansowych targowi eksperci pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Doradzą, jak dobrać odpowiedni system finansowania remontu lub wykończenia mieszkania, określą wysokości rat i całościowe koszty zaciągnięcia zobowiązań. Szybko i bez zbędnych formalności policzą jakiej wysokości kredyt mieszkaniowy można uzyskać i w którym banku.

Nadto wszyscy, którzy odwiedzą stoiska architektów wnętrz z planem mieszkania lub domu otrzymają pomoc w planowaniu przebudowy i aranżacji mieszkania. Osoby, które nie potrafią dokonać wyboru pomiędzy kilkoma mieszkaniami mogą przyjść z projektami, aby z architektem wnętrz wybrać najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Takich usług spodziewać się należy m.in. w stanowiskach ZAPP aranżacje czy CITY CODE Aleksandra Narewska Interiors.

Zabierz wiedzę do domu…
Oprócz bogatej oferty wystawców i propozycji programowych na odwiedzających czeka też bezpłatny katalog „Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe”, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży w Trójmieście i okolicach, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Odwiedzający targi mogą również liczyć na bezpłatny komplet tegorocznych numerów Living Room i DOBREGO WNĘTRZA - inspirujących magazynów o urządzaniu domu, aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Miłośnicy ciekawych wnętrz znajdą w nich piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne. Prace architektów wnętrz, trendy wnętrzarskie, designerskie meble, dodatki wnętrzarskie, przedmioty użytkowe – to właśnie.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
19-20 października (sobota-niedziela)
Amberexpo

WSTĘP WOLNY


Anna Szweda
Project Manager
tel.: +48 516 124 175 | e-mail: aszweda@muratorexpo.pl

 


Drukuj