Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

ostatnie dni października to także ostatnie Targi Mieszkaniowe w tym roku. Składamy serdeczne podziękowania za udział w dziewiątej już edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE wszystkim naszym gościom. Tym razem gościliśmy w dniach 21-22 października w hali AMBEREXPO w Gdańsku.

Dziękujemy Wystawcom, Patronom Honorowym i Medialnym oraz Organizacjom i Stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne kolejnej edycji Targów. Dziewiąta edycja zarówno pod względem liczby odwiedzających jak i firm prezentujących swoją ofertę była jedną z największych imprez, jaką udało nam się do tej pory zorganizować w historii Targów w Trójmieście. To dzięki Państwu kolejny raz możemy mówić o sukcesie. Nie zapominamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu tej edycji, i których zaangażowanie potwierdza rangę i użyteczność wydarzenia. Liczymy, że wszyscy uczestnicy rynku – deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, agencje nieruchomości, banki, doradcy kredytowi spędzili owocnie czas na targach a poszukujący mieszkania czy domu znaleźli właściwą i docelową inwestycję.

Skala Targów pokazała, że to kolejny dowód na sens organizacji takiej imprezy właśnie w tym miejscu. Kolejny raz najliczniejszą grupę zwiedzających stanowiły osoby młode posiadające podstawową wiedzę o szukanych inwestycjach. Większość tej grupy stanowiły młode rodziny, które wraz z małymi dziećmi wybrały się na Targi. Inną grupę stanowiły osoby poszukujące swojej pierwszej nieruchomości – takiej na tzw. dobry start w dorosłe życie. Wiele osób podejmowało decyzję zakupową, korzystając z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez Wystawców specjalnie na tę edycję Targów.

Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców: w tym znane firmy lokalne (m.in.: Euro Styl, Inpro, Hossa, PB Górski, Dekpol, PB Domesta, Siódme Niebo) oraz przedstawiciele ogólnopolskich firm deweloperskich (Robyg, Atal, Polnord). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (m.in. MURATOR FINANSE, Doradza.pl). Liczną reprezentację miały agencje pośrednictwa nieruchomości (Biuro Nieruchomości Sojeccy, Tyszkiewicz Nieruchomości czy Polskie Nieruchomości) oraz firmy świadczących usługi z dziedziny aranżacji wnętrz (m.in.: 3MiastoDesign Projektowanie Wnętrz, OdDo, ZAPP Aranżacje, architekci z Galerii Wnętrz City Meble czy IKEA) .

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny, dzięki któremu goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i stylizacji.

Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady w trakcie, których poruszano problematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania. Tegoroczna edycja stała pod znakiem tematów dotyczących wnętrz mieszkań i domów. Poruszane były m.in. tematy związane z inteligentnym oświetleniem (IKEA), ergonomia w kuchni (HORST), trendy kolorystyczne w kuchni (Galeria Wnętrz City Meble) oraz wykłady poświęcone nowoczesnemu urządzaniu wnętrz m.in.: projektowanie od kuchni (OdDo) oraz porady architektów, co do wyboru mieszkań idealnych (NB Architekci)

Już teraz zachęcamy do zaplanowania udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO w Gdańsku:

  • Pierwsze Targi Mieszkaniowe w Nowym Roku ------> 17-18 lutego 2018 roku – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – ERGO ARENA

 

Sprzedaż stoisk:
Anna Szweda
tel.: 516 124 175

e-mail: aszweda@muratorexpo.pl

 

 


Drukuj