Informacje ogólne

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

22 i 23 lutego 2020, ERGO Arena

pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz

Murator EXPO należy do ścisłej czołówki organizatorów wydarzeń poświęconych rynkowi nieruchomości mieszkaniowych w Polsce, oferując najszerszą na rynku ofertę wystawców (obecność największej reprezentacji firm z branży nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu oraz ich okolicach); doskonałą promocję; bogaty program seminariów, spotkań i porad, a także wieloletnie doświadczenie i elastyczność. Pokaźny dorobek programowy dla profesjonalistów z branży uzupełniają na Targach wydarzenia edukacyjno-informacyjne dla klientów indywidualnych, a także projekty badawcze.

Ta cenna inicjatywa, od lat cieszy się wielką popularnością zarówno wśród firm i instytucji związanych z sektorem nieruchomości mieszkaniowych, jak i indywidualnych inwestorów, którzy zamierzają kupić mieszkanie lub dom. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to ważne, cykliczne przedsięwzięcie, które ma duże znaczenie dla rozpowszechniania wśród Polaków fachowej wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego rynku nieruchomości mieszkaniowych. Udział w Targach Mieszkaniowych Murator EXPO ułatwia podejmowanie w sposób bardziej świadomy ważnych i odpowiedzialnych decyzji związanych z kupnem wymarzonego mieszkania lub domu.
Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny. Poza wykładami i seminariami warto zwrócić uwagę na rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami zapewniają gościom wsparcie w postaci dyżurów specjalistów-członków Stowarzyszenia, którzy przez 2 dni targowe odpowiadają na każde pytanie dotyczące rynku wtórnego.

Doświadczenie nauczyło nas reagować na wymagania rynku i naszych klientów. Rozpoczynamy sezon wczesną wiosną i kończymy tuż przed nastaniem gorączki gwiazdkowych zakupów. Grono wystawców z roku na rok powiększa się. Oczywiście podstawowym kryterium doboru wystawców jest spójność tematyczna imprezy, w tej kwestii nie idziemy na kompromisy. Podczas każdej edycji Targów swoje oferty prezentują czołowi deweloperzy, banki, pośrednicy kredytowi oraz agencje w obrocie nieruchomościami.
Zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania swojej obecności na Targach Mieszkaniowych co wiąże się z możliwością negocjacji ceny i gwarancją dobrej lokalizacji stoiska. Wychodząc naprzeciw potrzebom wystawców stworzyliśmy różnorodne możliwości prezentacji oferty na targach. Do dyspozycji wystawców oddajemy profesjonalny zespół handlowców.

I warto podkreślić, że wśród organizatorów targów mieszkaniowych Murator EXPO wyróżnia się rozbudowaną promocją targów we wszystkich dostępnych kanałach komunikacji, unikalnymi bazami danych osób poszukujących własnego lokum oraz bogatą i zróżnicowaną oprawą programową targów.
                                                                Magdalena Izdebska zastępca Dyrektora ds. Marketingu

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
22-23 lutego 2020 roku (sobota-niedziela)
ERGO Arena

Anna Szweda
Project Manager
tel.: +48 516 124 175 | e-mail: aszweda@muratorexpo.pl


Drukuj