Program

Od lat Targi Mieszkaniowe są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny. W rozbudowanym Centrum Porad goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.

Dotychczas w Trójmieście odbyło się 9. edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE pod patronatem władz samorządowych, uznanych organizacji i stowarzyszeń, przy wydatnej współpracy wiodących ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediów. Trójmiejskie Targi gromadzą zarówno liczne grono zwiedzających jak i wystawców dzięki rozbudowanej i stale doskonalonej części edukacyjnej, na którą składają się liczne wydarzenia branżowe i publiczne debaty poświęcone bieżącym problemom rynku nieruchomości mieszkaniowych.

Najbliższa edycja Targów Mieszkaniowych odbędzie się w dniach 7 i 8 września w Gdyni. Wrzesień to idealny moment -  klienci zainteresowani kupnem własnego M, po wakacjach pełnych przemyśleń, analiz, przeszukiwania ogłoszeń w Internecie, są gotowi do zakupu.

Jak wynika z badań przeprowadzonych na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE ponad 80% poszukujących własnego M ma nie więcej niż 35 lat i odwiedza Targi w celu zakupu pierwszego własnego mieszkania. Zdecydowana większość respondentów deklaruje, że mieszkanie powinno mieć dwa lub trzy pokoje. Jego powierzchnia nie powinna być mniejsza niż 40 m2 i nie większa niż 60 m2. Niespełna 1/3 ankietowanych rozważa zakup mieszkania większego: do 80 m2. *

*źródło: ankiety targowe Murator EXPO, przeprowadzone na Targach Mieszkaniowych w Trójmieście w 2018 roku

 

 

Drukuj