Informacje ogólne

67. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

27 i 28 kwietnia, Global EXPO, ul. Modlińska 6D

67. edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to ostatnia przed wakacjami szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, agencji w obrocie nieruchomościami oraz banków i pośredników kredytowych. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród targowych gości ponad 75% z nich dobrze lub bardzo dobrze ocenia program wydarzeń towarzyszących, które stale wzbogacamy o nowe pozycje. Tym razem proponujemy tematy wyjątkowo na czasie: flipping i prywatne transakcje w prawie podatkowym, najem rezydencjalny trendy i statystyki czy też panel jak się stać klientem pożądanym przez bank?

Deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, banki i doradcy kredytowi
Na 67. edycji targów swoją ofertę zaprezentują m.in.: APM Development, BBD Development, Marvipol, P&K Development, Port Praski, Unimax Development, swoje propozycje również firmy budujące domy na zamówienie klienta, np.: Abakon Budowa Domów, Danwood SA czy DQM. Można będzie zapoznać się także z bogatą ofertą mieszkań i domów w Hiszpanii i na Malcie w stoiskach COSTA REAL 1984 S.L. oraz FRANK SALT REAL ESTATE LTD.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Agencje nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawią na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Warto skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych w targowych stanowiskach m.in.: Banku Polskiej Spółdzielczości, BOŚ Banku, Credits, mFINANSE, Murator Finanse, Santander Bank Polska, Pośrednictwo Kredytowe Magdalena Nikiel-Tucholska i porozmawiać z doradcami, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu, by ocenić ryzyko zakupu mieszkania. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzą się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznają kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogą również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem.

Bezpłatne rady i porady, wykłady i warsztaty…
Targowi goście będą mogli skorzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji również z dziedziny aranżacji wnętrz. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego.

WSTĘP
Global EXPO, ul. Modlińska 6D
27 i 28 kwietnia (sobota-niedziela)
w godzinach 10.00-16.00


Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

zapraszamy do kontaktu

 


Drukuj