Informacje ogólne

 

Najbliższa 59. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się 1 i 2 kwietnia 2017 r. na PGE Narodowym

PGE Narodowy w pierwszy weekend kwietnia zamieni się w wielkie targowisko mieszkań i kredytów, jednym słowem Mieszkaniowy PGE Narodowy 1 i 2 kwietnia.
Wstęp wolny.

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będą deweloperzy (m.in.: APM Development, Bouygues Immobilier Polska, Marvipol, Port Praski, Radius Projekt, Robyg, Soho Factory oraz Yareal), doradcy kredytowi (np.: Credits, Jacek Kur Doradcy Kredytowi, Murator FINANSE, Negocjatornia, Zarządzanie i Pośrednictwo Magdalena Nikiel-Tucholska) oraz banki i eksperci w Centrum Bezpłatnych Porad. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb. Ponadto można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu oraz ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych. Na wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na wynajem w celu zabezpieczenia posiadanego majątku czy też uzyskiwania przychodów z najmu czeka potężna porcja wiedzy, dobrze sprawdzonej w praktyce przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Specjaliści Stowarzyszenia omówią najważniejsze kwestie dotyczące zakupu mieszkania na wynajem: kupić czy wynająć - zestawienia kosztów, najem: umowy i podatki, obsługa i zarządzanie najmem, specjalne oferty inwestycyjne, oferty kredytowania.

Planujemy własne M

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Funkcjonować będą punkty: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Nie do przecenienia są warsztaty i porady odnoszące się do umów deweloperskich w praktyce: korzyści, ryzyko i pułapki stosowane przez deweloperów, zagadnień prawnych dotyczących ksiąg wieczystych, czy spółdzielczych praw do lokalu i praw odrębnej własności lokalu. Dyżurujący architekci wnętrz i styliści będą oferować wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Będzie można poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb, co mówi plan mieszkania, a o co trzeba zapytać dewelopera planując własne M czy jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania, jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.
Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów: pierwszy kredyt hipoteczny - użyteczne kompendium dla każdego, czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego? jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów - praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt. Omówiona zostanie szczegółowo: ostatnia szansa na skorzystanie z dopłaty w Programie Mieszkanie dla Młodych - podstawowe założenia programu, przykłady niestandardowych wniosków i na co zwrócić uwagę w umowie rezerwacyjnej, żeby skorzystać z dopłaty.

WSTĘP WOLNY
1 i 2 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
PGE Narodowy, aleja ks. J Poniatowskiego 1

odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.


Drukuj