Informacje ogólne

70. edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się
w dniach 7 i 8 marca 2020 roku w COS Torwar

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM NOWE Mieszkanie to największa impreza dedykowana rynkowi nieruchomości mieszkaniowych w Polsce, organizowana cyklicznie od 2001 roku: w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu. W 2019 roku 9 krajowych edycji Targów Nowy DOM Nowe Mieszkanie odwiedziło ponad 87 tys. osób zainteresowanych zakupem własnego lokum lub mieszkania pod inwestycję. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców: deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, doradców finansowych oraz banków, i architektów wnętrz a także stylistów, jak również firmy oferujące materiały wykończeniowe. Skutecznie edukujemy odwiedzających targi dzięki bogatemu programowi wydarzeń towarzyszących. Pokaźny dorobek programowy dla profesjonalistów z branży uzupełniają na Targach wydarzenia edukacyjno-informacyjne dla klientów indywidualnych, a także projekty badawcze.

a w marcu na Torwarze...
na zainteresowanych zakupem nieruchomości od deweloperów czekać będzie ponad stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Ponadto na Targach bardzo mocną reprezentację będzie posiadał rynek wtórny - blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż: mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porad czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów, ciekawie zapowiadają się warsztaty pod hasłem: czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego? jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów - praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania, jak czytać plany - porady i sugestie na co zwrócić uwagę a co kryje się pod pojęciem zmian lokatorskich i jak je wprowadzić, czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

WSTĘP NA TARGI
7 i 8 marca (sobota-niedziela)
Torwar, ul Łazienkowska 6a

zapraszamy do kontaktu

 


Drukuj