Informacje ogólne

69. edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się w dniach 16 i 17 listopada na PGE Narodowym

Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

W dniach 16 i 17 listopada na PGE Narodowym odbędzie się finałowa w tym roku edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W tym sezonie to ostatnia szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów (PORT PRASKI czy APM Development), pośredników w obrocie nieruchomościami i pośredników proponujących korzystne kredyty. Na targach deweloperzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w budowie i tych oddanych już do użytkowania, gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym licencjonowane warszawskie i mazowieckie agencje rynku nieruchomości (członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) wystawią na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości.

Warto na targach przed końcem roku wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Warto także na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych. Na odwiedzających czekać będzie wiele ciekawych promocji i rabatów, istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach. Na zainteresowanych czekać będą: Bank Polskiej Spółdzielczości, Santander Bank Polska, mfinance, Centrum Kredytowe Jacek Kur, Natalia Nikiel-Tucholska, Open Finance i Bona Fidei.

Nieustająco Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Po wizycie na Targach Murator EXPO mieszkanie kupuje się bardziej rozważnie i bezpiecznie dzięki udziałowi w bogatym programie wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Strefie Porad można korzystać z bezpłatnej porady konsultantów, funkcjonować będą punkty doradcze świadczące porady w dziedzinie: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania i stylizacji wnętrz, a także w zakresie odbioru mieszkań od dewelopera świadczone przez inspektora nadzoru budowlanego z firmy Zbudujemy Dom Organiczny.

PGE Narodowy
16 i 17 listopada (sobota-niedziela)

GODZINY OTWARCIA TARGÓW:

  • 16 listopada (sobota) w godzinach 10.00-17.00
  • 17 listopada (niedziela) w godzianch 10.00-16.00

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

zapraszamy do kontaktu

 


Drukuj