Informacje ogólne

67. edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już za nami. Dziękujemy 

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Targom towarzyszyło Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Ofertę wystawców uzupełnił szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród targowych gości ponad 75% z nich dobrze lub bardzo dobrze ocenia program wydarzeń towarzyszących, które stale wzbogacamy o nowe pozycje. Tym razem proponujemy tematy wyjątkowo na czasie: flipping i prywatne transakcje w prawie podatkowym, najem rezydencjalny trendy i statystyki czy też panel jak się stać klientem pożądanym przez bank?

Deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, banki i doradcy kredytowi
Na 67. edycji targów swoją ofertę zaprezentowali m.in.: APM Development, BBD Development, Marvipol, P&K Development, Port Praski, Unimax Development, swoje propozycje przedstawiły również firmy budujące domy na zamówienie klienta, np.: Abakon Budowa Domów, Danwood SA czy DQM. Można było zapoznać się także z bogatą ofertą mieszkań i domów w Hiszpanii i na Malcie w stoiskach COSTA REAL 1984 S.L. oraz FRANK SALT REAL ESTATE LTD.

W Centrum Rynku Wtórnego agencje nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawiły na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagali zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można było zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzieli się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznali kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogli również sprawdzić umowy kredytowe przed ichpodpisaniem.

Niezależnie od tego czy inwestycja w mieszkanie ma być udaną lokatą kapitału czy rozwiązaniem własnych kwestii mieszkaniowych warto odwiedzić Targi Mieszkaniowe Murator EXPO z ich unikalnymi możliwościami porównywania aktualnych ofert deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i pośredników kredytowych, a przy tym korzystania z fachowych porad niezależnych ekspertów.

Najbliższa edycja Targów Mieszkaniwoych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się:
w
COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a
7 i 8 września (sobota-niedziela)
 

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

zapraszamy do kontaktu

 


Drukuj