Nowa inwestycja na warszawskich Bielanach

Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana "Maki" zaprasza do zapoznania się z inwestycją położoną przy ul. Arkuszowej 123/125 na warszawskich Bielanach. Spółdzielnia w ciągu ostatnich 16 lat wybudowała blisko 300 domów - wszystkie inwestycje zrealizowano w pobliżu ul. Arkuszowej.

Aktualna inwestycja (etap IX) przewiduje 16 domów w zabudowie bliźniaczej, wraz działką otwierającą się na las - otulinę Kampinoskiego Parku Narodowego. Unikalne położenie inwestycji - ok. 30 min. do centrum komunikacją miejską (w pobliżu stacja Metro Młociny), 5 minut do Galerii Młociny (w budowie), w bezpośrednim sąsiedztwie lasu (tereny do biegania, ścieżki rowerowe, narciarstwo biegowe).

Domy oferowane są w dwóch wielkościach - powierzchnia całkowita 177 m2 i 195 m2. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji ścian działowych pomieszczeń wewnętrznych. Termin oddania inwestycji - wrzesień 2017 r. Istnieje możliwość obejrzenia poprzednich inwestycji i wizyty na placu budowy - pierwsze domy są już bliskie ukończenia (prosimy o wcześniejszy kontakt). 

Sprawdzony wykonawca i materiały stosowane z powodzeniem w poprzednich inwestycjach, dają gwarancję trwałości budowanych domów na długie lata.

Wszelkie dalsze informacje: www.smbmaki.pl; smbmaki@smbmaki.pl; tel. 601-352-709, 606-74-33-88.


Drukuj