Partner PORT PRASKI

Port Praski to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy na prawie 40-hektarowym terenie dawnego portu, w odległości około tysiąca metrów od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik, w sąsiedztwie dwóch stacji metra: Stadion Narodowy oraz Dworzec Wileński.

Port Praski to cztery dzielnice o różnych funkcjach: od mieszkalnej poprzez biurową aż po rekreacyjną i naukową.
Pierwsza dzielnica Portu Praskiego to Stara Praga. Jej nazwa nie bez powodu odnosi się do warszawskiej Pragi, ponieważ kwartałowa zabudowa nawiązuje do historycznej architektury stolicy.

W Starej Pradze znajdują się budynki mieszkalno-usługowe. Apartamentowiec Sierakowskiego II zlokalizowany jest właśnie w tej części Portu Praskiego. Pozostałe dzielnice to: Doki (luksusowa część Portu Praskiego z restauracjami, ekskluzywnymi butikami i mariną), City (dzielnica usługowo-biurowa) oraz Park Mediów (część medialno-technologiczna). Całość inwestycji dopełnią sąsiadujące zielone tereny. W ofercie sprzedażowej Portu Praskiego dostępne są także apartamenty w czterech innych budynkach, usytuowanych również w dzielnicy Stara Praga: Krowia 6 (nagroda „Budowa Roku 2013”), Sierakowskiego 5 (nagrody „Budowa Roku 2015” oraz „Modernizacja Roku 2015”), Port i Latarnia. 

Więcej informacji : www.portpraski.pl

Wiz.: APA Wojciechowski (A. Kamiński)

 


Drukuj