Program

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to największe wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Część wystawiennicza jest zawsze uzupełniona programem merytorycznym: wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami nt. rynku mieszkaniowego z aktualną ofertą mieszkań, domów i kredytów w poszczególnych województwach.
Dotychczas w Warszawie odbyło się 65 edycji  Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W 2015 roku Murator EXPO rozpoczął organizację targów pod tą marką w Trójmieście i Wrocławiu. W sumie w 2018 roku w wydarzeniach tych udział wzięło 770 wystawców i blisko 51 000 zwiedzających.

Z przyjemnością informujemy, że cztery tegoroczne, warszawskie edycje imprezy odwiedziło łącznie 23 285* osób zainteresowanych zakupem własnego lokum, a swoją ofertę zaprezentowało blisko 400 Wystawców.
*
na tę liczbę składają się: sprzedane bilety: w kasach targów przez platformę internetową twojbilet24.pl, nieodpłatne karty wstępu, karnety VIP oraz goście zaproszeni przez współpracujące organizacje i media oraz goście niebiletowanych edycji Targów Mieszkaniowych na PGE Narodowym


Drukuj