Sponsor

Biuro Sprzedaży YIT Nordic Mokotów
Al. Gen. W. Sikorskiego 9c
02-758 Warszawa
Infolinia: +48 800 800 948

Nordic Mokotów

Nordic Mokotów to pierwszy projekt mieszkaniowy fińskiego dewelopera YIT w Polsce. Apartamenty powstają przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c w Warszawie. To część Mokotowa, która może się pochwalić bardzo korzystnym dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i do lotniska Chopina. W okolicy tętni życie biznesowe i kulturalne Wraszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, obiekty rekreacyjne, a także szkoły i przedszkola. Lokalizacja zapewnia również wygodny dostęp do licznych ścieżek rowerowych, m.in do Wilanowa, Powsina i Konstancina.

W zielonej, spokojnej okolicy Mokotowa powstaje przyjazna przestrzeń do życia dla przyszłych mieszkańców. Projekt Nordic Mokotów stanowi esencję fińskiego sposobu myślenia o domu i  nordyckich wartości, takich jak funkcjonalność, prosta elegancja i troska o środowisko. Dla mieszkańców przygotowano typowo fińskie akcenty – tarasy i balkony będą drewniane, a wybrane mieszkania zostaną przygotowane do wstawienia sauny. Dobrą atmosferę zapewni wewnętrzne patio z ogrodem oraz nawiązujący do nordyckiego stylu wystrój części wspólnych. Klienci zyskają też dostęp do ekologicznych rozwiązań – będą mogli zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Od strony ul. Sikorskiego inwestycja jest osłonięta przez istniejący budynek CityZen. Dzięki temu mieszkania zyskują spokojną i cichą aurę. Ponadto z wyższych pięter budynków będzie można podziwiać nie tylko zieloną przestrzeń Mokotowa, ale również panoramę i centrum Warszawy.

Budowa i sprzedaż Nordic Mokotów zostały podzielone na trzy fazy. Pierwsza z nich obejmuje 125 mieszkań. 18 z nich – na szóstym i siódmym piętrze – to apartamenty dwupoziomowe. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w maju 2016 roku. W biurze sprzedaży klienci YIT mogą skorzystać z usług doradcy kredytowego oraz architekta, który proponuje rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

      


Drukuj