Victoria Dom wprowadziła do oferty osiedle Viva Garden 4

 

Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży mieszkania w ramach pierwszego w tym roku nowego projektu Viva Garden 4. To wyczekiwany przez klientów kolejny etap popularnej inwestycji na Białołęce. Kameralne osiedle powstaje przy ul. Białołęckiej w zielonej okolicy tuż przy Centrum Handlowym Factory Annopol. Tylko 50 metrów dzieli je od przystanku autobusowego stanowiącego idealne połączenie z centrum Warszawy, a dodatkowy atut stanowi odległość od planowanej linii metra – 10 minut samochodem. Osiedle obejmie 3 nowoczesne budynki, w których znajdzie się 88 mieszkań. Oddanie budynków do użytkowania planowane jest w pierwszym kwartale 2018 r. Generalnym wykonawcą jest firma Łucz-Bud.

„Każdy z lokali posiada optymalny rozkład, dzięki któremu na stosunkowo niewielkich metrażach (od 28 m² do 81 m²) mieści się od jednego do pięciu funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Każde z mieszkań wyposażone jest w duży balkon (nawet do 26 m²) lub ogródek, co w połączeniu z otoczeniem, w którym dominują domy jednorodzinne i bloki o niskiej zabudowie, pozwoli zrelaksować się w rodzinnej i spokojnej atmosferze. Spędzanie czasu w przestrzeni ogrodowej umili mieszkańcom fontanna” – mówi Monika Śliwa Dyrektor Marketingu Victoria Dom. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5390 zł/m2.

Zarząd Victoria Dom zakłada wprowadzenie do oferty w skali całego roku łącznie około pięciu nowych projektów na terenie Ursusa, Białołęki, Tarchomina i Pragi. Będą to nowe inwestycje lub kolejne etapy dotychczas realizowanych osiedli. Deweloper planuje jednocześnie osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali. 

 

Kontakt dla mediów: 
Andrzej Kazimierczak 
Agencja Tauber Promotion
akazimierczak@tauber.pl 
tel.: +22 833 35 02; 691 507 173

Monika Śliwa
Dyrektor Marketingu i PR
m.sliwa@victoriadom.pl
tel.: 517 753 362


Drukuj