Informacje ogólne

 

Stadion Wrocław w pierwszy weekend września zamieni się w wielkie targowisko mieszkań i kredytów
Wstęp wolny

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będą deweloperzy, doradcy kredytowi oraz banki i eksperci w Centrum Bezpłatnych Porad. Na tych co szukają mieszkania na rynku wtórnym czekać będą specjaliście z Centrum Rynku Wtórnego. Doradcy z Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości – DOSPON. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum i kredyt dostosowane do swoich potrzeb.

Planujemy własne M
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Funkcjonować będą punkty: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Nie do przecenienia są warsztaty i porady odnoszące się do umów deweloperskich w praktyce: korzyści, ryzyko i pułapki stosowane przez deweloperów, zagadnień prawnych dotyczących ksiąg wieczystych, czy spółdzielczych praw do lokalu i praw odrębnej własności lokalu. Dyżurujący architekci wnętrz i styliści będą oferować wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.
Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Będzie można poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb, co mówi plan mieszkania, a o co trzeba zapytać dewelopera planując własne M czy jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania, jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów: pierwszy kredyt hipoteczny - użyteczne kompendium dla każdego, czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego? jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów - praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt. Omówiona zostanie szczegółowo: ostatnia szansa na skorzystanie z dopłaty w Programie Mieszkanie dla Młodych.

WSTĘP WOLNY
2 i 3 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
Stadion Wrocław, aleja Śląska 1

odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku

Sprzedaż stoisk i koordynacja imprezy:
Marcin Sielowski
tel.: 668 544 533
e-mail: msielowski@muratorexpo.pl

 

 

 

 


Drukuj