Informacje ogólne

 

Szanowni Państwo,
 
dziękujemy Wystawcom, Patronom Honorowym, Medialnym, Organizacjom oraz Stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne szóstej edycji Targów, która zarówno pod względem liczby odwiedzających jak i firm prezentujących swoją ofertę była dotychczas największa spośród organizowanych na STADIONIE WROCŁAW. To dzięki Państwu kolejny raz możemy mówić o sukcesie. Pamiętamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu tej edycji, a których zaangażowanie potwierdziło rangę i użyteczność wydarzenia. Wierzymy, że wszyscy uczestnicy rynku: deweloperzy, agencje nieruchomości, doradcy kredytowi spędzili owocnie czas na targach a poszukujący mieszkania czy domu znaleźli docelowe lokum.
 
Jesienną edycję Targów odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających. Po raz kolejny najliczniejszą grupę odwiedzających stanowiły osoby młode, posiadające podstawową wiedzę o szukanych inwestycjach. Większość tej grupy stanowiły młode rodziny, które wraz z dziećmi wybrały się na Targi. Kolejną grupę stanowiły osoby poszukujące swojej pierwszej nieruchomości. Nie brakowało osób, które chciały sprzedać działkę czy dom i kupić mieszkanie od dewelopera. Wiele osób podejmowało decyzję zakupową korzystając z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez Wystawców specjalnie na Targi.
 
Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców: w tym znane firmy lokalne (m.in.: PCG, DPI Malachit, Archicom, DOM Developer, WPBM Mój Dom, Arkop Deweloper, Temar Deweloper, Rafin Developer, Triada Dom, Inkom) oraz przedstawiciele ogólnopolskich firm deweloperskich (Vantage Development, Atal, Jakon, Fadesa Polnord Polska, Ronson, Bouygues Immobilier, Blockpol). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (m.in. MURATOR FINANSE, Doradza.pl, Notus, PLCG Kredyty Hipoteczne). Licznie reprezentowane były agencje pośrednictwa nieruchomości (SM Bracia Juszczak, DOSPON i inni) oraz firmy świadczących usługi aranżacji wnętrz (m.in.: AM-PM Agnieszka Kołacka).
 
Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów.
 
Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których poruszano problematykę związaną z finansowaniem zakupu mieszkań, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady poświęcone odbiorowi mieszkań od dewelopera prowadzone przez firmę BUDMAR oraz nowoczesnemu urządzaniu wnętrz AM-PM Design. W sobotę i niedzielę  Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zorganizowało panel dotyczący rynku wtórnego, w czasie którego omówiono kwestie: jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, prawidłową umowę kupna z deweloperem - jak zabezpieczyć własne interesy, umowę najmu okazjonalnego - gwarancję bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela czy obciążenia nieruchomości versus bezpieczeństwo transakcji. Na zakończenie zaproszeni goście dyskutowali o szansach i zagrożeniach rynku wtórnego. 
 
Już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach targowych Murator EXPO we Wrocławiu:
  • 3-4 lutego 2018 roku – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – STADION WROCŁAW

Sprzedaż stoisk:
Marcin Sielowski
tel.: 668 544 533
e-mail: msielowski@muratorexpo.pl

 

 

 

 


Drukuj