Informacje ogólne

Szanowni Państwo,
serdecznie dziękujemy za udział w dziewiątej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 2 i 3 lutego 2019 roku na STADIONIE WROCŁAW. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy - deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, agencje nieruchomości, doradcy i pośrednicy kredytowi oraz pozostali wystawcy spędzili owocnie czas na targach, a zwiedzający znaleźli właściwe i docelowe mieszkanie lub uzyskali satysfakcjonująca ofertę.

Pragniemy złożyć podziękowania wszystkim Wystawcom, Patronom Honorowym i Medialnym oraz Organizacjom i Stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne kolejnej edycji Targów. Nie zapominamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu merytorycznym bieżącej edycji, i których zaangażowanie potwierdza rangę oraz użyteczność wydarzenia jakim są targi mieszkaniowe.

Dziewiąta edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zarówno pod względem liczby odwiedzających jak i firm prezentujących swoją ofertę była potwierdzeniem wyjątkowości i trafności formuły na rynku mieszkaniowym na Dolnym Śląsku. Zaobserwowaliśmy, że targi przyciągają coraz więcej wystawców potwierdzając jednocześnie, że targi swoją formułą i miejscem wydarzenia są bardzo atrakcyjne do prezentacji oferty. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to już wyrobiona marka na rynku nieruchomościowym – znajduje to potwierdzenie choćby w sporym zainteresowaniu mediów (radio ESKA, Telewizja Polska), które odwiedziły targi. Liczba odwiedzających ustabilizowała się na dość wysokim poziomie, patrząc dodatkowo na to, że tegoroczna edycja wypadła podczas zimowych ferii w mieście 
z zadowoleniem przyjmujemy liczbę osób, która odwiedziła naszą imprezę. Podczas dwóch dni targowych Stadion Wrocław odwiedziło ponad 8,5 tys. zwiedzających. Kolejny raz najliczniejszą grupę zwiedzających stanowiły osoby młode, większość z nich to rodziny, które wraz z dziećmi wybrały się na Targi. Równie licznie na Targi przybyły osoby poszukujące swojego pierwszego lokum. Wiele osób podejmowało decyzję zakupową, korzystając z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez Wystawców specjalnie na tę edycję Targów. 

Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców: w tym znane firmy lokalne (m.in.: Blockpol-Developer, PCG, Archicom, DOM Developer, WPBM Mój Dom, Arkop Deweloper, Temar Deweloper, Rafin Developer, Triada Dom, Inkom) oraz przedstawiciele ogólnopolskich firm deweloperskich (Vantage Development, Atal, Jakon, Fadesa Polnord Polska, Ronson, Robyg). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (m.in. Expander, Doradza.pl, PLCG Kredyty Hipoteczne, Platinum Eye). oraz firmy świadczące usługi z dziedziny aranżacji wnętrz (m.in.: YV Design, redakcja miesięcznika Moje Mieszkanie). 

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny, goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: podatków, finansów czy aranżacji wnętrz. Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których poruszano problematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania. Sporym zainteresowanie wzbudził wykład poświęcony tematyce odbiorów mieszkań od dewelopera prowadzony przez firmę BUDMAR INVEST oraz wykłady poświęcone wyborowi odpowiedniego mieszkania oraz nowoczesnemu urządzaniu wnętrz prowadzone przez firmę YV Design. Wykład poświęcony tematyce związanej z umową deweloperską i poprowadzony przez Panią Martę Jas-Baran z Kancelarii Radcy Prawnego zgromadził w sobotę i niedzielę wiele osób.   

Już teraz zachęcamy do zaplanowania udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO we Wrocławiu. I już teraz proponujemy zapisać tą datę w Państwa notesach. 
•    7-8 września 2019 roku – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – STADION WROCŁAW 

Marcin Sielowski
Koordynator Projektu (Sprzedaż)
tel.: +48 668 544 533 | e-mail: msielowski@muratorexpo.pl

Piotr Deoniziak
Koordynator Projektu (Marketing)
tel.: 22 829 66 91 │mobile: +48 509 090 244 | e-mail: pdeoniziak@muratorexpo.pl 


 

 

 

 

 


Drukuj