Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

miło nam było gościć Państwa na STADIONIE WROCŁAW, podczas dziesiątej edycji Targów Mieszkaniowych, które odbyły się w dniach 7 i 8 września 2019 roku. Z ogromną przyjemnością informujemy, że tegoroczna, wrześniowa edycja okazała się równie okazała co dotychczasowe pod względem liczby odwiedzających targi [ponad 8500 osób], a rekordowa pod względem firm, które wzięły udział w imprezie.

Ten sukces zawdzięczamy wszystkim uczestnikom wydarzenia. Serdeczne podziękowania składamy Wystawcom, Patronom Honorowym i Medialnym za pomoc i profesjonalne wsparcie targowego przedsięwzięcia na każdym etapie jego realizacji. Dziękujemy prelegentom i doradcom, którzy pomogli w przygotowaniu programu Targów.

Liczymy, że wszyscy uczestnicy rynku – deweloperzy, agencje nieruchomości, doradcy kredytowi i finansowi spędzili owocnie czas na targach, a odwiedzający znaleźli na powakacyjnej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE swoje wymarzone lokum.

Na pierwszej powakacyjnej, dolnośląskiej edycji Targów oferta mieszkań nadal była pokaźna i różnorodna, nie brakowało inwestycji mieszkaniowych, w których można było bez ograniczeń wybierać odpowiednio zaprojektowane i optymalnie położone mieszkania - nowe i takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż, teraz w okazyjnej cenie.

Powierzchnia wystawiennicza prezentowała się imponująco – stoiska Wystawców przyciągały atrakcyjną aranżacją i profesjonalną obsługą. Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców, w tym m.in.: Atal, Archicom, Arkop, Vantage Development, Fadesa Polnord Polska, Rafin, Ronson, WPBM Mój Dom, ECHO Investment, Robyg, Bouygues Immobilier Polska, INKOM.

Dziesiąta edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE dostarczyła wiedzy i wsparcia w bezpiecznym zakupie mieszkań dzięki wykładom i prelekcjom począwszy od wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, sporządzenie prawidłowej umowy, odbiór mieszkania po wykończenie zgodnie z potrzebami i gustem. Goście korzystali z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji w punktach doradczych: finanse, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz.

Na Targach odwiedzający skorzystali z porad w firmach oferujących produkty finansowe, spośród których należy wymienić m.in.: Bank Polskiej Spółdzielczości, Murator Finanse, Doradza.pl, PLCG, Platinum Eye. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzieli się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznali kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogli również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem. Pod gościnnym dachem Stadionu Wrocław targowi goście mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji również z dziedziny prawa (bezpieczeństwo podpisywania umów deweloperskich, umowy kupna sprzedaży na rynku wtórnym), bezpiecznego odbioru mieszkań, aranżacji wnętrz.

Już teraz zapraszamy na kolejne, dolnośląskie wydarzenia targowe Murator EXPO: 1-2 lutego 2020 r. na STADION WROCŁAW

Marcin Sielowski
Koordynator Projektu (Sprzedaż)
tel.: +48 668 544 533 | e-mailmsielowski@muratorexpo.pl

Piotr Deoniziak
Koordynator Projektu (Marketing)
tel.: 22 829 66 91 │mobile: +48 509 090 244 | e-mailpdeoniziak@muratorexpo.pl 

 

 

 


Drukuj