Informacje ogólne

Zapraszamy na siódmą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE,
które odbędą się w dniach 3-4 lutego na STADIONIE WROCŁAW

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na siódmą edycję Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, która odbędzie się 3-4 lutego na STADIONIE WROCŁAW. W miejscu doskonale skomunikowanym z innymi dzielnicami miasta - w miejscu, które jest wizytówką Wrocławia. Zima przed nami, ale w ten właśnie weekend zapraszamy na gorące oferty dolnośląskich deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz pośredników finansowych, doradców kredytowych, stylistów i architektów. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Na zainteresowanych zakupem własnego „M” czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w częściach konferencyjnych (antresole). Targowe promocje i atrakcyjne rabaty zapowiadane są prawie we wszystkich stoiskach. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości.

Bogatej ofercie wystawców i rozlicznym wydarzeniom pomagającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum towarzyszyć będą konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in.: projekt aranżacji kuchni lub łazienki, który wykona firma AM-PM Design; elektro-narzędzia przydatne w każdym domu, sponsorem nagród jest HITACHI Polska. Dla osób, które wypełnią ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki. Pierwsze wiosenne targi zgromadzą największych deweloperów z regionu i Polski. Zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi zapewne zachęcą do współpracy niską prowizją dla kredytu mieszkaniowego, szerokim zakresem kredytowania, długim okresem spłaty czy krótkim czasem podjęcia decyzji kredytowej. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, wytargować minimalną prowizję za udzielenie kredytu oraz marżę, prosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych. Wszyscy zainteresowani własnym „M” kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Wśród specjalistów znajdą się – eksperci od finansów, podatków i prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury wnętrz i stylizacji.

Osoby, które wypełnią ankietę otrzymają m.in.: czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz inne ciekawe materiały w tym mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji. Dla zainteresowanych dostępny będzie także Katalog Targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Ciocia&Niania

 

 

 

 

 


Drukuj