Jak dojechać

 

 

DOJAZD DO TARGÓW

Wybierając miejsce organizacji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE kierowaliśmy się m.in. dogodnym dojazdem dla zainteresowanych. Stadion Wrocław znajduje się w idealnym miejscu, do którego można dojechać rożnymi środkami transportu. Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy BEZPŁATNY PARKING co jest niewątpliwym atutem tej lokalizacji. Bezpośrednie sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz zintegrowanego węzła przesiadkowego łączącego przystanek tramwajowy ze stacją kolejową Wrocław Stadion pozwala na dotarcie do Stadionu ze wszystkich kierunków i najważniejszych punktów miasta.

Dojazd samochodem - kierowcy spoza miasta jak i ci z samego Wrocławia najszybciej na Stadion Wrocław dostaną się zjeżdżając z dróg dojazdowych na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie zjazdem na STADION WROCŁAW. Czeka tam BEPŁATNY PARKING, który pomieści tysiące samochodów. Aby wjechać na parking należy kierować się do wjazdu A i B.

  • Dojazd samochodem - kierowcy spoza Wrocławia najszybciej na Stadion Wrocław dostaną się zjeżdżając z dróg dojazdowych na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie zjazdem na STADION WROCŁAW
  • Dojazd komunikacją miejską: Tramwaje: 3, 10, 20, 31 Autobusy: 103, 128, 403, 435 

                                > AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY <

  • Dojazd z najważniejszych punktów miasta:

           - Centrum miasta: 10 min.
           - Dworzec PKP/PKS: 15 min.
           - Port Lotniczy Wrocław: 10 min.

 

 


Drukuj