OGŁASZAMY KONKURS! Do wygrania cenne nagrody!

Podczas piątej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 4-5 lutego na STADIONIE WROCŁAW zorganizowany zostanie konkurs „DOM i MIESZKANIE NA NOWO” dla wszystkich gości, którzy w tych dniach odwiedzą nasze Targi.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy odwiedzający Targi, którzy w dniach 4-5 lutego przyjdą na STADION WROCŁAW na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE pobiorą kupon konkursowy i prawidłowo go wypełnią, Kupon będzie można pobrać w punkcie INFORMACJA.

Organizator powoła JURY, które wybierze z pośród wszystkich zgłoszonych prac te najlepsze, które najciekawiej opisują zadanie konkursowe. Celem Konkursu jest propagowanie idei tworzenia pięknych, estetycznych a zarazem funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych w domu lub mieszkaniu. Komisja oceni prace pod kątem oryginalności i koncepcji odpowiedzi na pytanie konkursowe, uwzględniając ciekawość i formę spośród oddanych prac wyłoni  zwycięzcę.

Do wygrania wspaniałe nagrody!  Główną nagrodą jest projekt aranżacji wybranego pomieszczenia (kuchni lub łazienki) wykonany zostanie przez pracownię AM-PM DESIGN. Pozostałe dwadzieścia pięć nagród to m.in.: narzędzia, w tym najnowsze modele wkrętarek marki RYOBI oraz akcesoria łazienkowe z serii venge oraz bambus marki FERRO.

Zapraszamy do zabawy – wystarczy tylko wypełnić kupon konkursowy. Nagrody gwarantowane.


Drukuj