Nowa inwestycja w Porcie Praskim - Sierakowskiego II

Ruszyła sprzedaż mieszkań i apartamentów w nowej – już piątej – inwestycji Portu Praskiego.
Apartamentowiec Sierakowskiego II to kolejny etap realizacji projektu „Port Praski – miasto nowej generacji”. Nowoczesny budynek, zaprojektowany przez pracownię Maciej Kuryłowicz – Architekt, powstaje między ulicami Sierakowskiego i Wrzesińską. Kamieniczny podział fasady Sierakowskiego II nawiązuje do historycznej architektury Starej Pragi. 


W ofercie sprzedażowej są dostępne apartamenty i mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe o powierzchni od 41 do 116 metrów kwadratowych (większej przy połączeniu lokali). Powierzchnie użytkowe lokali mieszkalnych, w zależności od kondygnacji,  zaprojektowano wraz z balkonami, loggiami lub tarasami. Apartamentom na pierwszym piętrze przypisane zostały oryginalnie usytuowane ogródki. Dla mieszkańców dostępne są także komórki lokatorskie, boksy rowerowe i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Możliwy jest również wynajem lokali usługowych, znajdujących się na parterze.


Port Praski to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy na prawie 40-hektarowym terenie dawnego portu, w odległości około tysiąca metrów od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik, w sąsiedztwie dwóch stacji metra: Stadion Narodowy oraz Dworzec Wileński. Port Praski to cztery dzielnice o różnych funkcjach: od mieszkalnej poprzez biurową aż po rekreacyjną i naukową.
Pierwsza dzielnica Portu Praskiego to Stara Praga. Jej nazwa nie bez powodu odnosi się do warszawskiej Pragi, ponieważ kwartałowa zabudowa nawiązuje do historycznej architektury stolicy. W Starej Pradze znajdują się budynki mieszkalno-usługowe.  Apartamentowiec Sierakowskiego II zlokalizowany jest właśnie w tej części Portu Praskiego. Pozostałe dzielnice to: Doki (luksusowa część Portu Praskiego z restauracjami, ekskluzywnymi butikami i mariną), City (dzielnica usługowo-biurowa) oraz Park Mediów (część medialno-technologiczna). Całość inwestycji dopełnią sąsiadujące zielone tereny. 

W ofercie sprzedażowej Portu Praskiego dostępne są także apartamenty w czterech innych budynkach, usytuowanych również w dzielnicy Stara Praga: Krowia 6 (nagroda „Budowa Roku 2013”), Sierakowskiego 5 (nagrody „Budowa Roku 2015” oraz „Modernizacja Roku 2015”), Port i Latarnia. 

Więcej informacji : www.portpraski.pl
Wizualizacja: Maciej Kuryłowicz – Architekt


Drukuj