Tydzień Dobrych Cen w inwestycji Nowe Odolany, rabaty nawet do 45 000 zł

Tydzień Dobrych Cen w inwestycji Nowe Odolany, rabaty nawet do 45 000 zł

Europejskie Centrum Inwestycyjne SA, które realizuje inwestycję Nowe Odolany na warszawskiej Woli, organizuje akcję promocyjną pt. „Tydzień Dobrych Cen”. W dniach 01-07 października 2017 r. dla ponad 20 mieszkań zakupionych w pakiecie wraz z komórką lokatorską i miejscami parkingowymi deweloper w swojej inwestycji umożliwi kupującym obniżenie ceny nawet do 45 000 zł.

Akcja dotyczy mieszkań 3 pokojowych w przedziale metrażowym od 53 do blisko 90 metrów kwadratowych.

Każdy zainteresowany, który zdecyduje się zakupić mieszkanie w pakiecie z dwoma garażami i komórką lokatorską, będzie mógł obniżyć jego całościową cenę nawet o 45 000 zł. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące promocji można będzie uzyskać w dniach 1-7 października w salonie przy ul. Jana Kazimierza 32/40. Liczba mieszkań objętych promocją jest ograniczona.

- Tydzień Dobrych Cen w inwestycji Nowe Odolany kierujemy przede wszystkim do rodzin z dziećmi – stąd w ofercie znalazły się mieszkania 3-pokojowe. Z naszego doświadczenia wynika, że dla rodziny przy wyborze mieszkania bardzo ważnym aspektem jest możliwość dokupienia miejsca garażowego oraz dodatkowych komórek, w których można przechowywać rzeczy niepotrzebne na co dzień w mieszkaniu. Tą promocją wychodzimy im naprzeciw, dzięki czemu zaoszczędzone nawet 45 000 zł, będą mogli przeznaczyć na inne, potrzebne rodzinom wydatki – mówi Agnieszka Kozłowska, Dyrektor Marketingu i Komercjalizacji, Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. – Oczywiście z oferty będą mogli skorzystać także wszyscy inni klienci, którzy uznają, że takie rozwiązanie również odpowiada ich potrzebom – dodaje Kozłowska.

Nowe Odolany to osiedle złożone z trzech niezależnych budynków mieszkalnych połączonych wspólną dwukondygnacyjną platformą garażową. Większość mieszkań zaprojektowano z ekspozycją wschód-zachód. W południowo-wschodniej części kompleksu przewidziano strefę rekreacji z nasadzeniami o charakterze parkowym oraz plac zabaw dla dzieci. Wjazd na teren posesji zaplanowano bezpośrednio od ulicy Jana Kazimierza. Dostęp do budynków mieszkalnych zapewnią dwie drogi wewnętrzne. Wjazdy do garaży usytuowano na dwóch krańcach działki. Oddanie inwestycji przewidziano na początek września 2018.

Więcej informacji na temat inwestycji oraz szczegóły jej realizacji i aranżacji można znaleźć pod adresem: www.noweodolany.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Zespół sprzedaży:

tel.: 22 290 60 00

sprzedaz@noweodolany.pl

 

Informacje o Europejskim Centrum Inwestycyjnym:

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Od tego momentu firma rozwijała się w sektorze nieruchomości komercyjnych.

W swoim portfolio zrealizowanych inwestycji firma posiada wysokiej klasy budynki biurowe w strategicznych lokalizacjach Warszawy. Są to między innymi obiekty: „Alma”, „Antares”, „Cirrus”,” New City” oraz budynek „NC3”.

Spółka ECI S.A. zrealizowała również kompleks magazynowo-biurowy o nazwie Annopol Logistic Park, składający się z sześciu etapów inwestycyjnych o łącznej powierzchni ponad 10 ha.

Najnowszym projektem firmy w tym obszarze nieruchomości jest NORDKAPP Business Complex, posiadający powierzchnie biurowe oraz przestrzeń magazynowo-wystawienniczą.

Od 2015 roku spółka z sukcesem realizuje również inwestycje mieszkaniowe. W latach 2016 i 2017 do użytkowania oddane zostało osiedle mieszkaniowe o nazwie „Moduo Mokotów House” o łącznej liczbie 350 mieszkań.

W sprzedaży znalazł się już III etap kompleksu mieszkaniowego o nazwie MODUO APARTMENTS.

Prezentowane osiedle mieszkaniowe „Nowe Odolany”  to aktualnie prowadzony projekt na warszawskiej Woli. Inwestycja składa się trzech budynków, realizowanych w jednym etapie inwestycyjnym, o łącznej liczbie 358 mieszkań. Oddanie do użytkowania inwestycji zaplanowane jest na wrzesień 2018 roku.     


Drukuj